Sebesta_nahled

Vinařská oblast Morava

Vinařská podoblast Mikulovská

Vinařská obec Perná

Naše vína pocházejí převážně z vlastních vinic, které jsou obhospodařovány v systému integrované produkce. Dbáme na to, abychom keře nepřetěžovali vysokou výnosností na úkor kvality vyrobených vín, proto je naše píle odměněna zdravými hrozny, které během sklizně šetrně dopravujeme v co nejkratším čase do nové výrobní haly a zpracováváme je dnes již běžnou moderní technologií. Ta spočívá v eliminaci přístupu vzduchu během celého procesu zpracování hroznů, odkalení moštů vylisovaných v pneumatickém lisu a zakvašení čistou kulturou kvasinek. Kvašení probíhá při nízké kontrolované teplotě v nerezových nádobách. Souhra všech těchto aspektů zachovává typičnost a odrůdovost našich vín.

SPECIÁLNÍ VÍNA

RYZLINK VLAŠSKÝ & CHARDONNAY 2015, VÝBĚR Z CIBÉB, SLADKÉ, zbytkový cukr 138,7 g/l, kyseliny 6,7 g/l

Esence chutí ročníku 2015. V aromatu kandované ovoce, kompot, intenzivní pocit v ústech.

cena u nás 596 Kč, s sebou 507 Kč


RULANDSKÉ ŠEDÉ 2012, LEDOVÉ VÍNO, SLADKÉ, zbytkový cukr 228,1 g/, kyseliny 10,8 g/l

Ledové víno, které patří mezi to nejkrásnější, co může svět vína nabídnout. Vychutnejte si do poslední kapky toto vzácné víno, v jehož plné chuti lze nalézt medové tóny a zralý pomeranč.

cena u nás 675 Kč, s sebou 570 Kč


ZWEIGELTREBE 2011, SLÁMOVÉ VÍNO, SLADKÉ, zbytkový cukr 338 g/l, kyseliny 9,3 g/l

Toto víno, které jistě právem patří mezi to nejkrásnější, co svět vína může nabídnout. Vybrané hrozny na výrobu tohoto výjimečného vína byly sušeny na slámě po dobu 4 měsíců

cena u nás 615 Kč, s sebou 525 Kč